JML-diving

Menu
MENU

Molecular Products

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Molecular Products w Polsce, Czechach i Słowacji. Dystrybuujemy całe portfolio produktów, z wyłączeniem oferty skierowanej dla sektora medycznego.

Dlaczego Molecular? Molecular Products to uznany światowy producent wapna sodowanego Sofnolime, wytwarzający produkty do oczyszczania powietrza do oddychania od ponad 80 lat. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, firma stworzyła szeroką ofertę produktów zapewniających bezpieczeństwo oddychania we wszystkich sytuacjach związanych z nurkowaniem, co zapewnia, że jest jednym z liderów tego rynku.

Począwszy od rebreatherów, a skończywszy na systemach do głębokiego nurkowania, wszystkie specjalistyczne rozwiązania zostały stworzone w ścisłej współpracy z dostawcami urządzeń do nurkowania z całego świata. Wieloletnie prace, związane z rozwojem produktów, przyczyniły się do powstania know-how, dzięki któremu pracownicy firmy Molecular Products mogą pomóc w rozwiązywaniu nowo pojawiających się problemów użytkowników końcowych.

Ciągły proces rozwijania produktów zapewnia, że wyroby Sofnolime® firmy Molecular Products osiągają lepsze parametry, niż produkty konkurencyjne. Optymalna formuła oraz właściwy proces produkcji powodują, że zawartość pyłu w oferowanych przez nas produktach jest znacznie niższa, niż wartość przeciętna osiągana w sektorze. Gwarantuje to większą wydajność produktów oraz dłuższy czas pracy pochłaniacza. Wszystkie produkty poddawane są rygorystycznym testom, w celu zapewnienia ich zgodności ze specyfikacją.