JML-diving

Menu
MENU

E-Sklep

Z przyjemnością informujemy, że w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów począwszy od 18 września 2015 roku uruchomiliśmy elektroniczną proformę (e-sklep/e-hurtownię) dostępną pod adresem:

https://jmldiving.com.

 

Głównym celem uruchomienia platformy jest podniesienie jakości i przyśpieszenie obsługi naszych klientów, w tym gwarantowanej dostawy w 24 godziny od złożenia zamówienia. W przypadku, gdy klient prawidłowo złoży i przeprowadzi proces zamówienia, a zamówienie z naszej winy nie zostanie dostarczone w 24 godziny w dni robocze klient otrzymuje kupon rabatowy na kolejne zamówienie o wartości 5% zamówionych towarów w kolejnym zamówieniu.

 

Platforma posiada wygodny interfejs w wersji na komputery PC oraz na urządzenia mobilne (smartfony) – teraz Sofnolime możesz zamówić w dowolnym miejscu, gdzie tylko masz dostęp do Internetu.

W chwili obecnej platforma obsługuje wysyłki na terenie Polski, wkrótce wysyłki do innych krajów. Płatność jest możliwa w polskich złotych, wkrótce w euro i w koronach czeskich. W zależności od waluty w jakiej realizowana jest sprzedaż dostępne są różne metody płatności – od przelewu tradycyjnego, przez szybkie przelewy elektroniczne, płatności kartami kredytowymi i płatniczymi do płatności za pomocą PayPal. Na życzenie części klientów wprowadziliśmy także możliwość płatności przy odbiorze.

Platforma obsługuje zarówno klientów detalicznych (konsumentów) i firmowych. Nasi duzi odbiorcy, którzy dotychczas korzystali z kredytu kupieckiego mają kredyt kupiecki dostępny na platformie jmldiving.com. Wybrani stali, klienci firmowi, którzy korzystają ze specjalnych, obniżonych cen, mogą z nich skorzystać dopiero po zalogowaniu. Klienci, którzy rocznie zakupią, co najmniej 32 kegi wapna sodowanego (jedna pełna paleta) zyskują prawo do obniżonych cen na kolejne zakupy do końca następnego roku.

Przypominamy przy okazji o naszej tegorocznej promocji:

Każdy z klientów, który dokona zakupu w danym roku, co najmniej 5 kegów Sofnolime (po 20 kg) otrzymuje prawo do zakupu w specjalnej cenie z rabatem 99% jednej z naszych unikalnych koszulek.

Jednocześnie informujemy, że w związku z uruchomieniem platformy jmldiving.com wszelkie zamówienia poniżej 10 sztuk danego towaru realizowane są wyłącznie przez platformę elektroniczną i nie będą realizowane zamówienia w dotychczasowej formie – telefoniczne lub mailowe.