JML-diving

Menu
MENU

Aktualności

Relacja z TECHMEETINGU 2015 w Bratysławie

13.03.2015

W dniach 6 – 8 lutego 2015 w Bratysławie (Słowacja) odbyło się spotkanie nurków technicznych Techmeeting 2015.

Tegoroczna impreza przyciągnęła rzesze nurków ze Słowacji, Czech i Polski, ale także Austrii, Belgii i Stanów Zjednoczonych.
W pierwszy wieczór prelekcje koncentrowały się przede wszystkim na problemach związanych z nurkowaniem na rebreatherach. Poza prezentacją nowych modeli rebreatherów, usprawnień, testów sprzętowych, poruszano kwestie prawidłowości działania i odczytu czujników tlenu i elektroniki. Z zainteresowaniem spotkała się także prezentacja naszej firmy, podczas której mówiliśmy o tym, na jakie parametry wapna sodowanego zwrócić uwagę, aby bezpiecznie nurkować na CCRach i SCRach.
Sobota i niedziela to dwa intensywne dni wykładów i warsztatów. Szerokie spektrum różnych tematów, zakres prezentacji i doborowi prelegenci powodowali, że niejednokrotnie ciężko było się zdecydować na to, w której sali przebywać. Na szczęście organizatorzy zapewnili przekaz internetowy części wykładów przez LIVESTREAM, który można było odtwarzać jeszcze po zakończeniu imprezy.
W sobotni wieczór miała miejsce kolacja dla wszystkich uczestników, podczas której można było pooglądać pokaz mikromagii oraz tańców latynoskich.
Niedzielne obrady zakończyły się loterią, bogatą w ciekawe dla nurków nagrody.
Firma JML DIVING była jednym z partnerów tego wydarzenia. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i skorzystali z trwającej podczas konferencji promocji.

JML Diving 2015

Prezentacja JML Diving na Techmeeting 2015

Sofnolime na Techmeetingu 2015

Sofnolime na Techmeetingu 2015

JML Diving 2015