JML-diving

Menu
MENU

Aktualności

Nowy adres – dobre zakończenie roku 2011

14.12.2011

Ubiegły rok Grupa JM LABUS może zaliczyć do bardzo udanych. Nasze usługi i produkty spotkały się z dużym zainteresowaniem rynku, co przełożyło się na znaczące wzrosty naszych wyników finansowych. Dzięki wysokiej jakości naszych usług, nasi klienci uzyskali satysfakcjonujące rezultaty. Dzięki temu coraz więcej firm dostrzega, że nasze usługi wprowadzania produktów na rynek polski bezpośrednio przekładają się na wzrost i rozwój firm, które nam zaufały.

W związku tym, mając na uwadze obecne i przyszłe potrzeby naszych klientów i działając zawsze z myślą o wysokiej jakości naszych usług, firma JM Labus znacząco zwiększyła liczbę personelu oraz zainwestowaliśmy w nową siedzibę, gdzie rozwijamy naszą działalność.

Dzięki dysponowaniu większą powierzchnią, jesteśmy w stanie zaoferować nowe usługi, takie jak przeprowadzanie spotkań z polskimi kontrahentami w jednym miejscu, organizacja zebrań, sympozjów, a także „show room” produktów naszych klientów na przeznaczonej do tego przestrzeni.

W ubiegłym roku poszerzyliśmy zakres usług o kompleksową obsługę logistyczną w centrum logistycznym w Tychach, gdzie przechowujemy produkty i części zamienne do urządzeń, co pozwala zagwarantować polskiemu klientowi szybką obsługę.

W ślad za tym od kilku miesięcy dysponujemy autoryzowanym serwisem technicznym dla oferowanych przez nas instalacji i systemów. Nasz personel techniczny zlokalizowany w Katowicach umożliwia nam oferowanie ekspresowego serwisu.

W drugiej połowie zeszłego roku, dzięki zatrudnieniu konsultantów biegle posługujących się językiem czeskim i słowackim poszerzyliśmy rynki na których działamy o Czechy i Słowację.

Wiążemy duże nadzieje z przeprowadzonymi inwestycjami i wierzymy, że przyczynią się one do odnoszenia kolejnych sukcesów, zarówno naszych jak i naszych klientów.

Wraz ze zmianą siedziby dokonaliśmy zmian w rejestrze przedsiębiorców (KRS) przenosząc firmy na nowy adres:

JM LABUS sp. z o.o. sp.k. (od 30.12.2011)

ul. Grabowa 2

40-172 Katowice

Polska

JM LABUS sp. z o.o. (od 29.12.2011)

ul. Grabowa 2

40-172 Katowice

Polska

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej siedziby!

 

 

 Powrót