JML-diving

Menu
MENU

O firmie

Działalność spółki podzielona jest na dwie linie biznesowe:

  • Oferta skierowana do sektora nurkowego: JML Diving
  • Oferta skierowana do sektora medycznego: JML Respiro

Od początku naszej działalności kierujemy się zasadą, że każda aktywność powinna dawać satysfakcję. Naszą pasją jest nurkowanie. Wiemy, że przebywając w tym niesamowitym środowisku, kwestie bezpieczeństwa są najważniejsze.

Odpowiedni poziom bezpieczeństwa daje poczucie komfortu pod wodą i zwiększa satysfakcję. Dlatego przy naszych wyborach zawsze kierujemy się niezawodnością używanych urządzeń i akcesoriów. Wykorzystując podczas nurkowania bezpieczny sprzęt, przy odpowiednim wyszkoleniu i treningu, możemy czerpać satysfakcję z udanego zanurzenia.

Nasza firma, JML DIVING sp. z o.o., założona przez dwóch pasjonatów nurkowania, zajmuje się dystrybucją produktów skierowanych do szeroko rozumianego sektora nurkowego. Nasza oferta skupia się na towarach specjalistycznych, skierowanych do zaawansowanych nurków technicznych i zawodowych oraz rozwiązaniach dla osób nurkujących, które stawiają wysokie wymagania swojemu wyposażeniu.

Nasza siedziba jest w Katowicach na Górnym Śląsku, skąd obsługujemy rynki Europy Środkowo-Wschodniej oraz Europy Południowej. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się doskonałą jakością, potwierdzoną przez liczne badania oraz uzyskane certyfikaty. Używane przez nas i wielu innych nurków na świecie codziennie potwierdzają swoją jakość i doskonałe parametry.

Obsługujemy zarówno klientów detalicznych, jak i klientów firmowych. Zawsze naszym priorytetem jest jakość i szybkość obsługi klienta. W celu usprawnienia obsługi klientów staramy się korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań. Aby móc zaoferować szybką dostawę i niskie koszty transportu nasze magazyny znajdują się tam, gdzie nasi klienci. Nasza strona informacyjna znajduje się pod adresem jml-diving.com, platforma sprzedaży dla klientów detalicznych i firmowych znajduje się pod adresem jmldiving.com.
Nasza oferta jest bezkompromisowa – oferujemy wyłącznie produkty od uznanych producentów, liderów w swojej kategorii.

Satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem.

JML DIVING sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze sektora nurkowania rekreacyjnego i zawodowego, sektora militarnego, sektora medycznego oraz sektora bezpieczeństwa – wszędzie tam, gdzie niezbędne jest oczyszczanie powietrza do oddychania przez ludzi. Nasza siostrzana spółka – JML INDUSTRY sp. z o.o. specjalizuje się w zastosowaniach produktów firmy Molecular Products w sektorze przemysłowym produkcji paliw węglowodorowych, gazów szlachetnych, itd.