JML-diving

Menu
MENU

Aktualności

JML DIVING zaprasza na konferencję TECHMEETING 2015 w Bratysławie

3.02.2015

W dniach 6 – 8 lutego 2015 w Bratysławie (Słowacja) odbędzie się spotkanie nurków technicznych Techmeeting 2015. Będzie to już 17 edycja tej imprezy.

Program trzydniowej konferencji zapowiada się wyjątkowo ciekawie.
Piątkowy wieczór dedykowany jest przede wszystkim dla nurków rebreatherowych. Podczas wieczornych prelekcji będą mogli zapoznać się z nową elektroniką stosowaną w projektowaniu rebreatherów, kwestiami związanymi z sensorami O2 czy zapoznać się z nowymi modelami rebreatherów. W czasie tej sesji krótkie wystąpienie będzie miała też nasza firma. Będziemy mówili o parametrach wapna sodowanego w kontekście bezpieczeństwa nurkowania.

Sobota i niedziela to wiele wystąpień na dwóch salach z prelegentami z Czech, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Polski, Austrii, Słowacji, Belgii oraz Włoch.

Firma JML DIVING jest jednym z partnerów tego wydarzenia. Podczas spotkań będzie można uzyskać informacje na temat oferowanych produktów – wapna sodowanego Sofnolime, bezpieczeństwa nurkowania na rebreatherze oraz zasad stosowania pochłaniaczy CO2.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można zamówić Sofnolime w promocyjnej cenie. Czekać na Was też będą nowe promocyjne niespodzianki.

Do zobaczenia w Bratysławie!