JML-diving

Menu
MENU

Aktualności

Relacja z targów „Podwodna Przygoda 2013”

12.02.2013

Zakończyła się kolejna edycja targów nurkowych „Podwodna Przygoda”, które zorganizowane zostały w budynku Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Na targach wystawili się przedstawiciele kilkudziesięciu firm i marek dedykowanych dla osób nurkujących. Targom towarzyszyły seminaria i warsztaty, prowadzone przez uznanych i doświadczonych nurków oraz osoby związane z branżą.

Wśród wystawców ze sprzętem nurkowym widać było wyraźny kierunek rozwoju nurkowań technicznych, w szczególności z wykorzystaniem rebreatherów. Podczas targów można było obejrzeć kilka tego typu urządzeń różnych producentów (m.in. AP Diving, Posejdon, Megalodon, JJ CCR, rEvo). 

Na stoisku JML-Diving, poza informacją o produktach firmy Molecular Products oraz zasadach bezpieczeństwa w nurkowaniu z wykorzystaniem rebreatherów, oferowaliśmy wapno sodowane Sofnolime, które podczas imprezy można było zamówić w promocyjnej cenie. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Do zobaczenia w sobotę w Łodzi na Festiwalu Wrakowym, a potem nad i pod wodą!