JML-diving

Menu
MENU

Aktualności

Molecular Products Ltd na targach DSEi 2011 w Londynie

10.10.2011

W dniach 13 – 16 września 2011 korzystaliśmy z gościnności i byliśmy obecni na stoisku  partnera naszej firmy – Molecular Products Ltd. Odbywało się to podczas targów DESi (Defence & Security Equipment International – Międzynarodowy Salon Wyposażenia dla Obronności i Bezpieczeństwa) w Londynie. Na targach przedstawiane były najnowsze technologie i rozwiązania przeznaczone dla lądowych, powietrznych i wodnych służb bezpieczeństwa. Ofertę swą przedstawiały firmy z 46 krajów świata.

Firma Molecular Products prezentowała swoje rowiązania przeznaczone do oczyszczania powietrza z zamkniętych przestrzeni (komory ucieczkowe, okręty podwodne, etc.) oraz generatory tlenu, które mają zastosowanie w sektorze wojskowym oraz w ratownictwie.

Najnowszym prezentowanym produktem był Ruggedized Oxygen Generation on the battlefield, przeznaczony do udzielania pierwszej pomocy, generując tlen w warunkach polowych przez conajmniej 15 minut. Jest to produkt, w różnych wersjach wykonania, przeznaczony dla wojska, służb ratowniczych oraz możliwy do wykorzystania przez nurków w celu udzielenia pierwszej pomocy.

Mieliśmy przyjemność spotkać się z przedstawicielami polskich, czeskich i słowackich klientów. Serdecznie dziękujemy gościom za odwiedzenie naszego stoiska i za okazane zainteresowanie naszymi produktami.


 Powrót